Lavinia Travel & Congress

Lavinia Travel 1996 yılından bu yana turizm sektörünün Incoming, Outgoing, Rent A Car gibi bir çok yelpazesinde hizmet vermektedir.

Genç ve dinamik kadrosuyla birçok profesyonel organizasyona imza atarak, Kongre & Toplanti organizasyonlarında da yeni ama güçlü adımlarla yol almaktadır.

Planlama aşamasından başlayarak, uygulama ve denetleme gibi aşamaları Lavinia ekibi profesyönelce yönetip, mükemmel organizasyonların sonuca ulaşmasını sağlamaktadır.Lavinia, evrensel hizmet anlayışı ve uzman ekibi ile gelişmekteki gündemi takip ederek hizmette kaliteyi yaratmaktadir.

Lavinia, kongre, iş toplantısı, iş yemekleri gibi özel organizasyonlarınızda yeni ve yaratıcı fikirlerini beklentiler ile buluşturarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Organizasyona hazırlanırken ilk adım olarak geniş bir veri taramasi yapılarak olabilecek alternatifler hazırlanır. Bunlar müşteri görüş ve düşünceleri ile birleştirilerek organizasyonun ana yapısı fikir ortaklığı ilkesi ile oluşturulur.

Projelerinizde siz değerli müşterilerimize inovatif yaklaşımla koşulsuz memnuniyet sağlayıp, kongre ve toplantı organizasyonlarında yüksek kaliteli hizmetin öncüsü olmaya devam edecegiz..

Biz tüm sorularınızın cevabıyız;

araç kiralama uçak bileti feribot bileti turlar ephesus yurt dışı oteller kuşadası saglık turizmi
Araç kiralama | Uçak bileti | Feribot bileti | Yurt içi yurt dışı turlar | Oteller kuşadası